• Półkolonia letnia za nami !

• W dniach 11-15.07.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka odbyła się letnia półkolonia, nad której bezpieczeństwem czuwali: p. Anna Nowak – kierownik wypoczynku oraz wychowawcy – p. Jakub Nowak i ks. Emil Dudek. Dzieci były podzielone na dwie grupy: młodsze Biedronki i  starsze SpongeBoby. W czasie trwania półkolonii jej uczestnicy mieli zapewnione m.in. zajęcia sportowe dzięki współpracy z p. Jarosławem Włochalem z Klubu Teekwondo oraz z p. Piotrem Wierzbickim z Klubu UKS Kinder Volleyball. Odbyły się również rozgrywki na kręgielni oraz  zwiedzanie Stadniny Ogierów w Zamku Książ. Fantastyczne zajęcia „Ahoj Piraci” przygotowała dla dzieci p. Agnieszka Okarmus z Miejskiej Biblioteki Dziecięcej. Gry i zabawy były przeplatane zdrowym śniadaniem, kredowymi potworami, zajęciami z origami, piosenkami przy gitarze, wyjściem na lody oraz malowaniem plakatów promujących zdrowy styl życia. Bardzo dziękujemy Piekarni Państwa Ślęzak za ufundowanie bułeczek oraz pieczywa na ognisko z kiełbaskami, które zamknęło tydzień atrakcji półkolonijnych.