• Dzień Kropki w klasie pierwszej

• 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. Uczniowie z klasy I b postanowili przyłączyć się do jego obchodów. Dzieci obejrzały film „Kropka”, którego bohaterką jest mała Vashti. Dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki dziewczynka uwierzyła w swoje możliwości. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu wszyscy uczniowie opowiadali o swoich talentach, a następnie przystąpili do wykonania kropkowych dzieł.

KAŻDY Z NAS MA JAKIŚ TALENT, TRZEBA TYLKO W SIEBIE UWIERZYĆ!

• Korowód z okazji Dni Świebodzic

• Pomimo deszczowej aury nasi uczniowie wraz z rodzicami  bardzo licznie przybyli na korowód placówek oświatowych zorganizowanych z okazji Dni Świebodzic. "Czwóreczkę" można było z łatwością zauważyć dzięki błekitnym balonikom. Pięknie dziękujemy za zaangażowanie i  reprezentowanie nas na forum miasta.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• 15 września, w Międzynarodowym Dniu Kropki uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w zajęciach rozwijających kreatywność, wyobraźnię i odwagę. Każdy  zaprezentował , jak na pokazie mody przy dźwiękach muzyki, swój niepowtarzalny strój, bogaty w kropki duże i małe. Koleżanki i koledzy wysłuchali historii związanej z powstaniem stroju.  Następnie uczniowie z zaangażowaniem tworzyli różnorodne prace plastyczne, które udowodniły, że wszyscy mają wyjątkowe talenty.