• Piękno z natury

• Z darami natury świat nie jest ponury

5 października Oddział Przedszkolny wykonał zadanie "Piękno z natury" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z darami natury świat nie jest ponury". Nasza praca zatytułowana "Pani Jesień w podróży" przedstawiała pociąg i piękną Panią Jesień. Dodatkowo, aby utrwalić pory roku, wykonaliśmy jesienny zegar. To była wspaniała, twórczą praca wykonana w ramach zajęć bibliotecznych.

• W słoiku zamknięte

• Z darami natury świat nie jest ponury

Grupa uczniów ze Świetlicy szkolnej wykonała zadanie "W słoiku zamknięte" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z darami natury świat nie jest ponury". Na początku jeden z uczniów przeczytał książkę "Najlepsza zupa na świecie". Inspirujące się książka postanowiliśmy "ugotować" najlepsze przetwory na świecie. Były wyśmienite.

• Muszelkowe mozaiki

• Z darami natury świat nie jest ponury

Grupa uczniów ze świetlicy szkolnej, mając do dyspozycji prawdziwe muszelki oraz makaronowe muszelki stworzyła przepiękne prace.

• Z darami natury świat nie jest ponury

• III edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z darami natury świat nie jest ponury" jest skierowana do wszystkich zainteresowanych placówek oświatowych, opiekuńczych, kulturalnych i wychowawczych.